Завтра до Львова завітають представники країн-членів Ради Європи на засідання підкомітету ПАРЄ

logo
26969_zavtra_do_lvova_zavitajut_predstavniki_kr.jpeg


Завтра у Львові відбудеться засідання підкомітету ПАРЄ з питань навколишнього середовища та енергетики. З цієї нагоди до міста завітають представники країн-членів Ради Європи, знані міжнародні експерти й інвестори, представники громадських організацій та політики.

pare

“Це засідання надзвичайно важливе не лише для Львова, а й для країни в цілому, адже тут обговорюватимуть такі критичні питання як зміна клімату, імплементація Паризької угоди та внесок України в досягненні її цілей, вирішення екологічних проблем та важливість енергозбереження, – розповідає народний депутат України та очільник відповідного підкомітету ПАРЄ Сергій Кіраль. – Чому саме Львів? Тому що Львів першим в Україні підписав Угоду мерів, яка передбачає добровільне підвищення енергоефективності та використання відновлювальних джерел енергії. Тому що Львів має дуже багато цікавих проектів у цій сфері, якими можна  поділитись. Тому що Львів, врешті, є прикладом для всієї України й навіть пострадянських країн Європи в питанні інституційного впровадження енергозбереження на місцевому рівні”.

За результатами засідання буде підготовлено низку заяв, які опісля розглядатимуть на сесії ПАРЄ, що відбудеться у Страсбурзі 10-14 жовтня.

Захід відбудеться у Львівському будинку вчених (вул. Листопадового Чину, 6). Початок – о 9.30 год. Опісля – об 11.00 год – брифінг для представників ЗМІ, у якому візьмуть участь міський голова Львова Андрій Садовий, народний депутат Сергій Кіраль, директор фонду E5P – Східноєвропейського партнерства у сфері енергоефективності та екології Андерс Лунд та речник ПАРЄ з питань зміни клімату лорд Джон Прескотт.

Джерело: Прес-центр ЛМР.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...