Завтра на площі Ринок у Львові відбудеться слінгопарад

logo
29377_zavtra_na_plowi_rinok_u_lvovi_vidbudetsja.jpeg


У п’ятницю, 7 жовтня,  львівські матусі зберуться на площі Ринок із спеціальним слінгом, щоб показати, як це зручно – носити дітей у слінгу.

Про це у коментарі сайту 032.ua розповіла співавтор такої ідеї Маріанна Рудик.

хочемо таким чином показати, що слінго-мами існують

“Із 3 по 9 жовтня у світі відзначають тиджень слінгоносіння. І ми хочемо таким чином показати, що слінго-мами існують, що ми носимо дітей у таких слінг-шарфах, ерго-рюкзаках, і що це зручно. Попри те, ми так само возимо дітей у візочках, але зі слінгами ми можемо дозволити собі виїхати у центр міста, зайти у будь-яке кафе або ж відвідати виставку. Тобто, ми мобільні, і не прив’язані до пандусів і так далі”, – розповіла пані Маріанна.

Отож завтра, 7 жовтня, львівських матусь закликають прийти на площу Ринок до фонтану Нептуна. Початок слінопараду запланований на 13 годину.

“Зустрічаємось на площі Ринок, поговоримо, обміняємось досвідом. А потім вирушимо кудись. Наразі конкретного маршруту ще немає, але ми так думаємо, що гуляти будемо на людних вуличках, щоби люди бачили, які мами щасливі”, – пояснила Рудик.

Нагадаємо, що востаннє слінгопарад відбувся у Львові у серпні цього року. Тоді матусі зі своїми дітками збиралися теж у центрі міта на проспекті Свободи.


Реклама

А поділитися?