Завтра поміщицько-олігархічна більшість спробує усунути мене з посади, – Дворянин

logo
79504_zavtra_pomiwicko_oligarhichna_bilshist_sp.jpeg


Перший заступник голови Львівської обласної ради від «Самопомочі» Парасковія Дворянин переконана, що завтрашню позачергову сесію ЛОР скликають лише для того, щоб усунути її з посади. Про це вона сьогодні, 4 квітня, повідомила у коментарі Львівському порталу.

«До мене доходили такі чутки, що поміщицько-олігархічна більшість має задум усунути мене з посади першого заступника голови Львівської облради», – констатувала вона.

Зокрема, перший заступник наголосила, що з посади її хочуть «поперти» через те, що вона не збирається миритися із корупційною складовою багатьох рішень облради.

Водночас Парасковія Дворянин зауважила, що позачергову сесію скликають насамперед задля її усунення з посади, і про це особисто їй у телефонній розмові повідомив голова облради Олександр Ганущин.

«Окрім того, мені здається, що решта питань, які зараз нашвидкуруч додають, це просто димова завіса, щоби не виглядало, що задля мене однієї скликають позачергову сесію», – додала перший заступник голови облради.

Також з її слів стало відомо, що проти неї збирають голоси «львівські поміщики-олігархи».

«Весь депутатський корпус мав можливість переконатися, як я працюю. Якщо вони незалежні, то повинні мати свою думку, якщо залежні, – зроблять те, про що їх попросили львівські поміщики-олігархи. Тобто, якщо комусь йдеться про політичну кар’єру та фінансові преференції, то, очевидно, вони зроблять те, про що їх попросили. Але, якщо депутати справді зважатимуть на звіт, то, думаю, результат для мене мав би бути позитивний», – сказала Парасковія Дворянин.

Водночас вона розповіла про те, під кого, ймовірно, готують крісло першого заступника:

«Щоразу домовленості якось змінюються… Так, спершу на цю посаду претендував представник від «Батьківщини» Юрій Гудима, потім називали ім’я Андрія Білоуса від «Народного контролю». Але остання конфігурація така: крісло першого заступника за Володимиром Гірняком, а заступника – за Богданом Гагалюком від «Народного Руху України»…».

На питання про те, чи набереться голосів, якщо таки на завтрашній сесії виснуть питання про її звільнення, Парасковія Дворянин сказала:

«Я про це не думаю. Про це треба запитати голову обласної ради. За рік каденції він показав, як вміє збирати голоси. У приватній розмові ще місяць тому він мені сказав, що голоси є…».

Як повідомляв раніше Львівський портал, під час одного з сесійних засідань Парасковія Дворянин заявила про те, що її хочуть «поперти» із посади першого заступника голови Львівської облради. Також додамо, що депутати облради прийняли рішення усунути її з посади співголови конкурсу мікропроектів.

Детальніше про політичні «розклади» конкурсу мікропроектів читайте у матеріалі Львівського порталу «Мікропроекти vs макродерибан: «підкилимні» ігри у Львівській облраді».

Фото: Гал-інфо


Реклама

А поділитися?