Завтра Президент відкриватиме Економічний форум у Львові

logo
36282_zavtra_prezident_vidkrivatime_ekonomichni.jpeg


Завтра, 3-го листопада, Президент України завітає до Львова на ХVI Міжнародний економічний форум, а також відкриє в області нову компанію та газову платформу.
Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Як підтвердив у коментарі Tvoemisto.tv Роман Матис, начальник управління інвестиційної політики ЛОДА, Петро Порошенко матиме півгодинний виступ “у межах теми Економічного форуму”, а також прес-конференцію. 

“Після цього Президент відкриє газову платформу поблизу міста Стрий, а також буде присутній на відкритті підприємства «Бадер Україна» у Яворівському районі Львівської області”, – повідомив Роман Матис.

Як зазначила у коментарі Tvoemisto.tv речниця Патрульної поліції Львова Катерина Рибій, можливим є лише ситуативне перекриття руху.

Нагадаємо, ХVI Міжнародний економічний форум відбуватиметься на “Арені-Львів” 3-4-го листопада. Участь у ньому візьмуть очільники обласних державних адміністрацій, іноземні інвестори, підприємці, представники міжнародних фондів Бізнес Асоціації, банків, навчальних закладів тощо. Загалом очікують близько 1 500 гостей. 

Довідка. Компанія “Бадер Україна” займається виготовленням шкіряних салонів для легкових автомобілів AUDI та BMW. Підприємство працює у Городоцькому районі Львівської області з 2006 року, а завтра відкриває новий завод у с. Кожичі Яворівського району. 

Опублікувала Людмила Рубцова

А поділитися?Вам має сподобатись...