Завтра стане відомо, чи хоче Львів ділянку під сміття на Яворівщині

logo
64178_zavtra_stane_vidomo_chi_hoche_lviv_diljan.jpeg


Як повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, завтра науково-експертна комісія під головуванням академіка Ігоря Юхновського надасть офіційний висновок щодо відповідності земельної ділянки на території колишнього гірничо-хімічного підприємства «Сірка» у Яворівському районі нормативним вимогам до облаштування полігону та будівництва об’єктів поводження з твердими побутовими відходами.

«Всі знають, що було доручення Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, надати Львову ділянку для будівництва нового полігону. Так виглядає, що ділянка, яку запропонувала область у Яворівському районі, не відповідає державним нормам. Однак ми чекаємо на офіційний висновок комісії, яку очолює академік Ігор Юхновський. Назавтра ми будемо мати цей висновок», – цитує міського голову прес-служба Львівської міськради.

Як наголосив Андрій Садовий, місто сподівається, що обласна рада займе активну позицію і доручення Прем’єр-міністра, щодо надання відповідної ділянки для облаштування полігону, буде виконано в повному обсязі. Місто готове інвестувати кошти і будувати полігон для всіх: Львова і районних центрів Львівської області.

А поділитися?