Збірна команда Львівщини повернулася з Кубку України та Всеукраїнських змагань зі стрибків на акробатичній доріжці

Збірна команда Львівської області у складі 19 спортсменів зі Львова та Дрогобича взяла участь у Кубку України та Всеукраїнських змаганнях серед зі стрибків на акробатичній доріжці серед учнів ДЮСШ, що які відбулися 4-8 жовтня 2016 року у м. Шостка Сумської області.

У боротьбі за Кубок України зі стрибків на акробатичній доріжці взяли участь 75 спортсменів з 12 областей України, з них 8 спортсменів представляли Львівщину. У загальнокомандному заліку збірна Львівської облсті посіла 4 місце, поступившись командам з Дніпровської і Сумської областей та м. Києва.

У командному заліку чоловіча збірна  у складі: Шевченко Юрій, Кравець Сергій, Войтів Віталій та Лесишин Михайло посіли 4 місце, жіноча збірна – Войтів Марта, Красильникова Анастасія, Федик Юлія – 7 місце.

У чоловічих стрибках в особистому заліку Войтів Віталій (м. Дрогобич, ДЮСШ ім. І. Боберського, тренери: Р.Веклюк, О. Жгута) виборов 4 місце.

У Всеукраїнських змаганнях зі стрибків на батуті (стрибків на акробатичній доріжці) серед учнів ДЮСШ у трьох вікових групах взяли участь близько 100 спортсменів з 12 областей України, з них 11 спортсменів представляли Львівщину.