Збірна України з регбі розгромно поступилась Нідерландам у Львові

Збірна України з регбі у другому матчі Чемпіонату Європи у Львові поступилася Нідерландам з рахунком 12-54. Україна, яка здавалася фаворитом групи, зазнала вже другої поразки поспіль.

Вболівати за збірну Нідерландів у Львові прийшли молоді регбісти Латвії. Хлопці грали тут товариський матч з киянами і не пропустили нагоди відвідати матч чемпіонату Європи.

Голландці одразу заволоділи ініціативою і з перших хвилин збільшували рахунок на свою користь. На матч з у Львові суперник випустив 7 новобранців, які змушували нашу команду помилятися на всіх ланках.

«Хлопці гарно розпочали матч, тому було не важко допомагати їм у цьому. Емоції у дебютному матчі неможливо описати. Це велика честь грати за своїх людей і свою країну», ― ділиться враженнями від свого першого виступу за збірну молодий нападник голланців Енді Дарлінгтон.

За усім цим стежила ще одна людина на трибунах ― головний тренер помаранчевих Гарет Гілберт. І це не примусово, а добровільно.

«Зверху все гарно видно, і я все собі нотую. Нам не можна втрачати концентрації, бо якщо ми це зробимо, українська команда дуже сильна і неодмінно цим скористається», ― пояснює керманич суперників.

Голландський коуч перехоплює своїх підопічних на шляху до роздягальні, а опісля повертається місце. Натомість свого місця не знаходить керманич господарів. Валерій Кочанов у все горло намагається виправити ситуацію на полі, та гості їх в прямому і переносному значенні просто виносять синьо-жовтих з гри. Цього господарі явно не чекали.

«Не чекали такої гри від Голландії. Десь можливо недооцінили суперника. Найбільша помилка – це гра без м`яча. Треба швидко перешиковуватись, закривати поле, ті огріхи, які ми допускали», ― зізнається гравець збірної України Сергій Янчій.

Наприкінці першого тайму господарі нарешті провели першу успішну атаку. А гості ненаситно набирали очки, і навіть домашні трибуни не могли повпливати на гандекап своєї команди.

Помаранчеві святкують першу на цьогорічному Євро перемогу з розгромними 54-12.

Наступний матч чемпіонату Європи 12 листопада Україна гратиме з Молдовою на виїзді.