Землевпорядник сільради на Львівщині незаконно передала у приватну власність 13 ділянок у Карпат

logo
107176_zemlevporjadnik_silradi_na_lvivwini_nezak.png


Спеціаліст-землевпорядник однієї з сільрад Сколівського району передала у приватну власність громадян 13 земельних ділянок загальною площею у 4,4 гектари. Це завдало збитків державі на 1,7 мільйона гривень, повідомляє управління захисту економіки Львівщини.

«Без визначення фактичного місця розташування ділянок, посадовець підписала акти встановлення і узгодження зовнішніх меж земельних ділянок, а також власноручно написала та завізувала необхідні довідки», – йдеться у повідомленні поліції.

За документами, земельні ділянки були в межах населеного пункту, проте фактично розташовані за його межами. Відповідно до земельного законодавства, виділена земля могла надаватись у власність лише відповідним органом виконавчої влади, а не органом місцевого самоврядування.

Обвинувальний акт відносно посадовця за ч.1,2 ст.367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України скеровано в суд. За це передбачено позбавлення волі на строк від 2-х до 5-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

А поділитися?