Згадати все: сьогодні у Львові вшанують пам’ять загиблих під час революції Гідності. Програма

logo
40867_zgadati_vse_sogodni_u_lvovi_vshanujut_pam.jpeg


Сьогодні, у Львові 032.ua сьогодні у Львові вшанують пам’ять загиблих під час революції Гідності на київському Євромайдані. Сайт 032.ua публікує програму урочистостей про, те як львів’яни відзначатимуть День Гідності та Свободи. 

Так, за інформацією прес-служби міськради Львова, цього дня, о 15:00 на фасаді школи №65, що на вул.Роксоляни, 35, встановлять меморіальні таблиці учасникам АТО Володимиру Вербицькому, Андрію Малашняку та Олексію Ващуку.

Крім того, о 15:30 на полі  почесних поховань № 67 Личаківського кладовища, влада міста та області разом із львів’янами  покладуть квіти та запалять лампадки на могилах загиблих під час Революції Гідності, генерала С. Кульчицького та борців за волю України.

А о 15:35  на полі  почесних поховань № 67 Личаківського кладовища відбудеться чин панахиди за всіма борцями за незалежність і згиблими під час Революції Гідності.

Крім того, о 16:30 на площі перед пам’ятником Т.Шевченку на проспекті Свободи, відбудеться “Молитовний Майдан» – спільна молитва за Україну та її захисників.

На цій же локації, з 17:00 триватиме мистецький захід присвячений Дню Гідності та Свободи, та проведення акції «Україна – це Європа» , який організовує Львівська ОДА.

Читайте також на нашому сайті: у Львові вдруге оголосили конкурс на облаштування громадського простору пам’яті Небесної сотні.


Реклама

А поділитися?