Жах у психоневрологічному інтернаті на Львівщині (Фото)

logo
140652_zhah_u_psihonevrologichnomu_internati_na_.jpeg


Нещодавно представники Уповноваженого з прав людини України без попередження перевірили умови життя мешканців інтернату на Жовківщині.

Результати перевірки шокували, знімками діляться на сайті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

5 жовтня представники моніторингової групи національного превентивного механізму завітали до Монастирського психоневрологічного інтернату.

Ними було зафіксовано низку порушень прав мешканців інтернату. Їм не видавали одяг та взуття відповідно до сезону. Підопічні виходили на вулицю у гумових капцях, в яких і ходили в приміщеннях. Їхній одяг був з численними дірками. Умеблювання кімнат майже було відсутнє – мешканці не знали, що таке особиста тумба чи шафа. Зовнішній вигляд підопічних був кричущий: довгі брудні нігті, занехаяний вигляд.

Самі кімнати потребують ремонту, заміни електричної мережі. Працівники закладу не виконують покладених на них обов’язків: не проводять інструктажу з техніки безпеки, не проводиться працетерапія.

Кричущою є проблема грошей: вони знаходяться на зберіганні у персоналу, але обліку ніхто не веде. Тільки фіксація видачі грошей. Куди витрачали гроші працівники не можуть сказати.

Хоча перевірка зафіксувала хороше матеріальне забезпечення інтернату. Воно просто лежить на складі.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...