Жертви переохолодження: четверо людей померли через люті морози

logo
53321_zhertvi_pereoholodzhennja_chetvero_ljudej.png


Сегодня, в 00:42, ТСН

Це дані за останній тиждень. Усі смерті сталися на Львівщині. Іще півсотні жителів західних областей потрапили в лікарні з обмороженнями різного ступеня. Сьогодні морози скували Південь, Центр і Північ країни. В цих регіонах очікують на снігопади, штормові вітри і замети на дорогах. Температура на вихідні до мінус 20 градусів.

загрузка…

Еще одна новость

Сегодня, в 00:42, depo

Водії рейсових автобусів ігнорують попередження та намагаються проїхати попри негоду.

Незважаючи на численні попередження про негоду і перекриті виїзди до Миколаєва та по області, водії намагаються “пробитися” через блокпости поліції. Про це написала голова Миколаївської РДА Алла Воробйова у “Фейсбуці”, повідомляє Depo.Миколаїв.

“Як пояснити водіям і керівником автоперевізників, що ситуація на дорогах складна і критична і в цілях безпеки краще перечекати в місті до поліпшення погодних умов!”, – пише Воробйова.

Вона зазначає, що водій автобуса “Херсон-Одеса” на її та поліції попередження повернутися на автовокзал Миколаїв намагався прорватися в бік Одеси.

Прочитать новость

И еще это можно почитать

Сегодня, в 00:42, bbc

На реке Хуншуйхэ в провинции Гуйчжоу построена плавучая дорога длиной 50 километров.
Власти провинции считают, что таким образом они смогут привлечь туристов в зимний сезон.

Прочитать новость

загрузка…

И кое-что еще!

Сегодня, в 00:42, autonews

Рождественские морозы уже пришли в Украину. Синоптики предупреждают о «-20, и даже -26С». В таких суровых условиях, влага, которая по разным причинам может собраться (остаться) в замках дверей, естественно, замерзнет.

Для размораживания замка двери автомобиля можно использовать тормозную жидкость. Но при этом нужно помнить, что ее составляющие впитывают влагу и агрессивно по отношению к лакокрасочному покрытию.

Можно воспользоваться спиртом. Со льдом спирт справится хорошо, но только останется запах. Конечно же, лучше обратиться к другим не менее эффективных методов.

К таким можно отнести различные вытеснители влаги, из которых самым известным является английский средство WD-40. Правда, они не всегда смогут помочь.

В таком случае остается один способ — греть. На замок можно наложить обычную медицинскую грелку, наполненную кипятком. Заменить…

Прочитать новость

‘); if(“undefined”===typeof loaded_blocks_directadvert){loaded_blocks_directadvert=[]; function n(){var e=loaded_blocks_directadvert.shift(); var t=e.adp_id; var r=e.div; var i=document.createElement(“script”); i.type=”text/javascript”; i.async=true; i.charset=”windows-1251″; i.src=”//code.directadvert.ru/show.cgi?async=1&adp=”+t+”&div=”+r+”&t=”+Math.random(); var s=document.getElementsByTagName(“head”)[0]||document.getElementsByTagName(“body”)[0]; s.appendChild(i); var o=setInterval(function(){if(document.getElementById(r).innerHTML&&loaded_blocks_directadvert.length){n(); clearInterval(o)}},50)} setTimeout(n)}loaded_blocks_directadvert.push({adp_id:e,div:t})})(260651)

А поділитися?