Жінки можуть пройти безкоштовне обстеження у лікарні

logo
108645_zhinki_mozhut_projti_bezkoshtovne_obstezh.jpeg


Місцеві жінки можуть пройти БЕЗКОШТОВНЕ обстеження у Червоноградській міській лікарні (Івасюка, 2) для запобігання та попередження раку молочної залози та шийки матки.

Повідомляє сайт ЧЕРВОНОГРАД СЬОГОДНІ з посиланням на НАД БУГОМ.

Для цього у Червонограді недавно почав працювати скринінговий центр, де встановлено сучасні мамографами та УЗД-апарати. Центр працює у рамках реалізації субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області».

Додамо, що в рамках цього проекту на Львівщині такі центри працюють у Львові, Дрогобичі, Самборі, Стрию й у нашому місті Червоноград.

Довідка.Однією з найчастіших причин смерті серед жіночого населення світу є рак молочної залози, який посідає перше місце у структурі онкологічної захворюваності. Кожні півгодини в Україні одна жінка дізнається, що у неї рак молочної залози. Найвища захворюваність серед жінок на рак молочної залози – від 45 до 65 років, а регулярна мамографія у такому віці виявить захворювання на стадії зародження. Ще одним найпоширенішим видом раку серед жінок – є рак шийки матки, який також попереджується при регулярному гінекологічному огляді.

Хоч би раз на рік кожна жінка має бути оглянута гінекологом та мамологом (первинний огляд грудей повинні проводити гінекологи при щорічному гінекологічному огляді), які допоможуть і навчать, як уберегти себе від раку, як виявити і розпізнати перші симптоми і коли вартує проходити обстеження.

Якщо Вам вже виповнилось 45 років – не зволікайте, пройдіть мамографічне обстеження і переконайтесь, що здорові. Пам’ятайте, що навіть найупертіші пацієнти приходять до лікарів коли пухлина відчутна на дотик і спричиняє дискомфорт – коли хвороба прогресує. На жаль, у такому випадку часто буває вже пізно звертатись за допомогою до лікарів, адже шанси на одужання мінімальні.


Реклама

А поділитися?