Жителі Перемишлянщини дізнались як залишатися в безпеці

logo
64544_zhiteli_peremishljanwini_diznalis_jak_zal.jpeg


З метою запобігання виникненню пожеж та зменшення кількості загиблих на них людей,  працівники Перемишлянського районного сектору Головного управління ДСНС  України у Львівській області здійснили пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору та оперативну перевірку підвідомчих  об’єктів Чемернецької сільської ради. До профілактичної акції  залучали також працівників  соціальної сфери,  представників поліції, Перемишлянського РЕМ, журналістів районної газети, працівників та депутатів Чемернецької сільської ради, передає сайт ПРЕМИШЛЯНИ СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ ДСНС у Львівській області.

Під час відпрацювання рятувальники обстежили 18 житлових будинків. Загалом, фахівцям ДСНС вдалося поспілкуватися та проінструктувати більш як пів сотні місцевих жителів. Профілактичні бесіди та перевірки стану пожежної безпеки проводились із членами малозабезпечених та багатодітних сімей, а також із самотніми людьми, які, як ніхто інший, потребують додаткової уваги та опіки.

Під час відпрацювання фахівці ДСНС звернули особливу увагу господарів осель на забезпечення належного протипожежного стану помешкань, дотримання правил пожежної безпеки при користуванні електроприладами, пічним опаленням. Рятувальники вказали мешканцям на порушення, які необхідно усунути, аби уникнути виникнення пожежі. Господарі отримали тематичні інформаційні листівки з основними правилами безпеки.

Не оминули працівники ДСНС своєю увагою  учнів і працівників школи с. Чемеринці. З ними провели бесіду-інструктаж про важливість дотримання усіх правил пожежної безпеки. Діти із захопленням слухали всі настанови, та пообіцяли виконувати усі правила безпеки життєдіяльності.

А поділитися?