Жителі Рясне-2 мають зауваження щодо реконструкції зупинки на вулиці Величковського

logo
33094_zhiteli_rjasne_2_majut_zauvazhennja_wodo_.jpeg


Мешканці мікрорайону Рясне-2 мають зауваження щодо виконання робіт з реконструкції зупинки, а чиновники Шевченківської райдаміністрації відмовляють їм в ознайомленні із проектом.

Про це сьогодні, 20 жовтня, під час пленарного засідання Львівської міськради повідомив депутат Віталій Свінціцький, інформує кореспондент 032.ua.

За словами депутата, у жовтні за зверненням мешканців мікрорайону Рясне-2 було розпочато реконструкцію кінцевої зупинки громадського транспорту на вулиці Величковського.

“Розпорядником коштів є Шевченківська районна адміністрація, яка в свою чергу уклала угоду з підрядником і розпочала роботи. Мешканці мають зауваження щодо виконання робіт, які розпочались на цьому об’єкті. А чиновники Шевченківської райдаміністрації не йдуть на контакт з мешканцями і відмовляють їм в ознайомленні з проектом реконструкції”, – зазначив Віталій Свінціцький.

Також він додав, що вже більше тижня на зупинці громадського транспорту розташований павільйон, який є перехилений і може в будь-який час впасти і травмувати перехожих.

“За увесь час ніхто не відреагував на звернення мешканців”, – сказав депутат.


Реклама

А поділитися?