Жителів Львівщини кличуть на еко-фестиваль

logo
zhiteliv_lvivwini_klichut_na_eko_festival.jpg


У Сокалі 23 липня відбудеться «Еко-фестиваль», метою проведення якого є привернення уваги мешканців Львівщини до екологічних проблем регіону. Про це Львівському порталу повідомили в департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

екологія

«Ми хочемо продемонструвати, що екологія – це не лише чисте повітря та вода, а також здорова їжа, активний відпочинок та, перш за все, культура поведінки, екологічна свідомість», – зазначають організатори.

Кожен гість фестивалю зможе послухати панельні дискусії на теми: «Сортування сміття», «Представлення енергоощадних технологій» та «Тенденції еко-освіти».

Відвідувачі спробують самотужки виготовити меблі з палетів, прикраси з полімерної глини, візьмуть участь у кулінарних конкурсах та майстер-класах, у велопробігу, перевірять спритність на скаледромі, скуштують безліч смаколиків та ін.

Під кінець вечора гостей фестивалю чекатиме незабутній концерт.

Зауважимо, що в рамках проведення «Еко-фестивалю» відбудеться кулінарний конкурс «Шашлик/барбекю/мангал». Для участі в ньому слід заповнити анкету та надіслати її на е-mail: oxana_v@ukr.net або зателефонувати: 067 352 0122.

Із правилами проведення кулінарного конкурсу можна ознайомитися тут.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...