Жителя Львівщини вдруге за тиждень затримали за контрабанду сигарет

logo
zhitelja_lvivwini_vdruge_za_tizhden_zatrimali_za_kontrabandu_sigaret.jpg


четвер, 7 липня, 2016, 11:15
Львів

Жителя Львівщини вдруге за тиждень затримали за контрабанду сигарет

У пункті пропуску для автомобільного сполучення «Краковець» під час митного контролю легкового транспортного засобу працівники митниці спільно з прикордонниками виявили факт незаконного переміщення сигарет. Їх намагався вивезти до Республіки Польщі громадянин України, смугою руху «зелений коридор».

Про це повідомляє управління комунікацій ГУ ДФС у Львівській області.

Під час візуального огляду автомобіля виникли підозри про можливе переміщення прихованих від митного контролю товарів. Було прийнято рішення про поглиблений огляд транспортного засобу в спеціально обладнаному боксі. Там спільна оглядова група митників і прикордонників виявила понад 2,5 тис. пачок сигарет з фільтром, з українськими акцизними марками.

Як і в попередньому випадку, для приховування сигарет громадянин обрав автомобіль «Москвич». Сигарети містились у конструктивних порожнинах панелі приладів, під капотом, в моторному відсіку, в передніх дверях тощо.

Так, він вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Сигарети та автомобіль вилучено. Справу скерують до суду, який і визначить покарання.

Раніше у цього громадянина, вже вилучили понад 4 тис. пачок сигарет та автомобіль.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

А поділитися?Вам має сподобатись...