Життя дорожчає: за проїзд у львівських трамваях та тролейбусах доведеться платити більше

logo
118989_zhittja_dorozhchae_za_projizd_u_lvivskih_.jpeg


Вчора, 7 серпня, у Львівській міській раді відбулися громадські слухання щодо підвищення тарифу на проїзд в електротранспорті міста. Більшістю голосів учасники підтримали проект рішення «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електротранспорті». «За» проголосували 38 із 49 присутніх. Відповідно до проекту рішення вартість квитка за проїзд у трамваях та тролейбусах буде 3 гривні, для учнів і студентів – 1,5 гривні, повідомляє прес-служба міської ради.

Востаннє тариф на проїзд у львівському електротранспорті підвищували у червні 2014 року. Відтоді змінився тариф на електроенергію для комунальних підприємств міста, який на сьогодні становить 2,25 гривні за КВт (тариф у 2 гривні розраховували, коли вартість електроенергії була 36 коп. за КВт).

Крім того, суттєво зросла вартість обслуговування транспортних засобів, кажуть у ЛКП «Львівелектротранс». Саме це і є основною причиною здорожчання вартості.

Остаточно затвердити нову вартість проїзду найближчими днями має виконавчий комітет Львівської міськради, який, судячи з усього, підтримає таке рішення. Після цього нові тарифи вступлять у дію з 1 вересня. 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...