Життя у будинку для літніх людей: «ревізори» з Києва перевірили геріатричний пансіонат на Дрогобиччині

logo
140740_zhittja_u_budinku_dlja_litnih_ljudej_revi.jpeg


Попри належні умови проживання, у закладі виявили проблеми з забезпеченням потреб маломобільних людей.

Підбузький геріатричний пансіонат на Львівщині перевірили у рамках реалізації національного превентивного механізму працівниками та експертами офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Про це йдеться на сторінці Омбудсмена у Фейсбуці.

«Ревізори» з Києва без попередження провели рейд у пансіонаті. Під час візиту у закладі, розрахованому на 115 осіб, вільних місць не було.

За словами «візитерів», пансіонат має два корпуси, один із яких призначений для ліжкохворих. Занепокоєння у «ревізорів» викликало те, що вказане приміщення має огороджену територію, за межі якої підопічні не можуть вільно виходити.

Маломобільні підопічні проживають на другому поверсі і позбавлені права на прогулянку. Попри належні умови проживання в обох корпусах під час ремонтних робіт не врахували необхідність облаштування спеціальних пристосувань для людей з інвалідністю.

В кімнатах закладу умови наближені до домашніх, особисті речі зберігаються в кімнатах підопічних, вони можуть користуватися телефонами та побутовою технікою. Загалом роботу пансіонату «візитери» оцінили позитивно.


Реклама

А поділитися?