Жовківські комунальники модернізували котельню, порушивши договір з ЛОДА

logo
111500_zhovkivski_komunalniki_modernizuvali_kote.jpeg


Органами прокуратури Львівщини вжито заходів представницького характеру для повернення до бюджету більше двох мільйонів гривень.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Червоноградською місцевою прокуратурою у порядку здійснення представницької діяльності, виявлено неналежне виконання умов договору, укладеного із департаментом розвитку та експлуатації житлового комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації щодо модернізації котельні в місті Жовква Львівської області, необхідної для обслуговування дитячих навчальних закладів та інших об’єктів соціальної інфраструктури міста.

У зв’язку із цим, місцева прокуратура звернулась із позовною заявою до господарського суду Львівської області із вимогою розірвати вказаний договір та стягнути до бюджету більше 2 мільйонів гривень із суб’єкта господарювання, що не забезпечив належного його виконання.

Судом підтверджено наявність підстав для представництва інтересів держави прокурором та відкрито провадження у справі.

Нагадаємо, модернізація котельні та району, що нею опалюється, проведена завдяки участі Жовкви в Угоді мерів – ініціативі Європейського союзу, що запроваджена підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії у містах. Проект коштує 860 тисяч євро, з яких 688 тисяч євро від ЄС, 172 тисячі – Жовківської міськради та Львівської облради. Про це йдеться у репортажі Варіантів “Європейські перемоги Жовкви”.


Реклама

А поділитися?