Жовківські податківці зустрілись із сумлінними платниками податків

logo
116877_zhovkivski_podatkivci_zustrilis_iz_sumlin.jpeg


Днями у приміщенні Жовківського відділення Личаківської ОДПІ відбулась зустріч заступника начальника- начальника Жовківського відділення Личаківської ОДПІ Богдана Звізла з сумлінними платниками податків району.

Про це повідомляє сайт ЖОВКВА СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

Керівник відзначив досягнення у роботі жовківських податківців із налагодження взаємодії із платниками податків і, як результат, підсумувавав надходження платежів до бюджетів у першому півріччі 2017 року по сплаті податків суб’єктами господарювання Жовківщини.

Зокрема, зупинився на перспективних напрямах співпраці з платниками податків задля забезпечення сумлінного ставлення до своїх обов’язків платників , ознайомив зі штатними змінами відділення та новаціями у податковому законодавстві.

Наприкінці зустрічі присутні обмінялися думками та висловили свої пропозиції щодо співпраці між фіскальною службою, районною владою та представниками бізнесу у другому півріччі 2017 року.

« Шановні колеги! Щиро дякую Вам за постійну співпрацю та своєчасну сплату податків і зборів. Бажаю Вам успіхів у веденні бізнесу, надійних партнерів та мирного неба»,-підсумував Богдан Звізло.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...