Журналісти «24» зняли на відео більшість учасників провокаційної акції під Львовом

logo
77682_zhurnalisti_24_znjali_na_video_bilshist_u.jpeg


Журналістам телеканалу «24», які випадково опинилися у дорожньому заторі, що виник через перекриття траси, вдалося зафіксувати на відео більшість учасників провокаційної акції протесту, організованої 29 березня у с. Гряда поблизу Львова.

На відео чітко видно, що в акції протесту, спрямованої нібито на захист польської меншини в Україні, беруть участь лише українці. Учасники акції, серед яких помітні школярі та асоціальні елементи, уникають коментарів і ховають обличчя від камери, а пізніше намагаються полями втекти від поліції.

Жоден з учасників цієї акції не зміг пояснити своєї мети. За даними правоохоронців, яким вдалося затримати більшість з них, під час обшуків вилучений план проведення акції, включно з планом висвітлення цієї акції у ЗМІ.

У ході акції протесту до журналістки телеканалу «24» Ірини Панчишин звернувся невідомий чоловік, який запропонував продати їй відео з дрона за 50 доларів. Журналістка повідомила про цього чоловіка поліцію і купила відео, на якому зафіксований повний перебіг цієї акції від самого початку з висоти пташиного польоту.

Частину цього відео ми маємо намір опублікувати за кілька годин. Повний варіант відео уже є у розпорядженні правоохоронних органів.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...