Журналісти з прифронтових областей відвідали військовий полігон на Львівщині

logo


11:26 16 березня 2018 р.

Представники ЗМІ п’яти східних областей України відвідали Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Про це повідомили у регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України (м. Львів).

Прес-тур для журналістів комунальних та регіональних засобів масової інформації Луганщини, Донеччини, Харківщини, Сумщини та Дніпра відбувся у рамках комунікативної діяльності Харківського прес-клубу, який реалізовує проект «Реформи в Україні очима журналістів регіональних медіа» задля інформаційних обмінів між регіонами.

Під час поїздки десять журналістів комунальних та регіональних ЗМІ отримали нагоду зустрітись із представниками канадської військово-тренувальної місії Unifire. Заступник командира підрозділу майор канадської армії Джефф Дей розповів журналістам про роботу своїх підлеглих в Україні. Описуючи досвід піврічної співпраці з українськими військовослужбовцями, майор Джефф Дей відзначив, що для канадців було за честь працювати із досвідченими та умотивованими україськими солдатами та офіцерами.

Згодом, журналісти отримали нагоду спостерігати за практичними діями піхотинців однієї з механізованих бригад ОК «Захід», які проходять підготовку за 55-денною программою міжнародного тренувального курсу. Також, представники ЗМІ пересвідчились у тому, що у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного військовослужбовці вже перебрались із наметових таборів у новозбудовані та капітально відремонтовані казарми. Крім того, журналісти отримали можливість оцінити переваги нової системи харчування, яка запроваджена в усіх їдальнях полігону.

– Поїздка надзвичайно насичена інформацією, новими для нас враженнями. Адже переважна більшість з нас ніколи не відвідували настільки потужний та інфраструктурно розвинутий військовий об’єкт, – говорить голова Харківського прес-клубу Людмила Доля. – Звичайно, що цей візит знайде відображення у наших майбутніх публікаціях, які сприятимуть позбавленню певних стериотипів щодо сучасної української армії. Ми побачили, що у війську позитивні зміни є. І їх багато.