Журналістка грудьми захищає помічницю Авакова

logo
40357_zhurnalistka_grudmi_zahiwae_pomichnicju_a.jpeg


Суспільство

18.11 14:12

Марія Рагуткіна

6

0

Львівська журналістка Ольга Ткаченко опублікувала скандальну фотографію в якості підтримки нової помічниці заступник міністра МВС Арсена Авакова.

Відповідне фото з’явилося у Facebook.

“Я трохи запізнилася з дискусією про нову заступницю Авакова. Відразу кажу, обійду цькування про те, що вона працювала з Кожарою або ще десь там за регіоналів, бо начебто, зарозумілі ліберали тільки до цього чіпляються, мовляв, вік і зовнішність не береться до уваги. А я вам скажу інакше – в рахунок, ще й як в рахунок. Мої славно-безславні колеги відразу нарили голі фотки тієї дівчини … Хіба не ми говоримо про те, що у нас найкращі жінки і це наше таке багатство ? часом у мене теж є комплекси, часом спеціально надягаю окуляри і роблю “гульку” зі свого блондинистого волосся, щоб мене сприймали серйозно “, – заявила Ткаченко.

Читайте також: Найцікавіше про нову помічницю Авакова

Журналістка заявила, що не вірить в те, що у чиновників-чоловіків немає публічних фото у плавках або в нижній білизні. За її словами, вона захищає помічницю Авакова, хоча й не цікавилася її професійними якостями.

Пізніше, дівчина видалила фото. Але через численні коментарі написала новий пост на цю тему.

Як повідомляв інформаційний портал “Знай.ua”, Арсен Аваков взяв собі у помічниці з питань євроінтеграції 24-річну Анастасію Дєєву.


Реклама

А поділитися?