Зі Львова до Туреччини запустять додаткових сім авіарейсів на тиждень

logo
32004_zi_lvova_do_turechchini_zapustjat_dodatko.jpeg


З аеропорту «Львів» запустять додаткових сім авіарейсів на тижень до Туреччини. Про це в коментарі ZAXID.NET повідомила директорка Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Тетяна Романовська.

До слова, зараз на цьому напрямку працює 14 рейсів на тиждень.

«Аеропорт «Львів» готовий до збільшення кількості авіарейсів і ми будемо цьому лише раді. Бажання збільшити сполучення між Львовом та турецькими містами неодноразово висловлювало і керівництво компанії «Турецькі авіалінії», — зазначила Тетяна Романовська. – Але ми не могли цього зробити, оскільки не було міжурядової угоди між Україною та Туреччиною».

Нагадаємо, 12-13 жовтня під час переговорів в Анкарі Україна і Туреччина досягли згоди щодо збільшення частоти авіарейсів між Львовом та турецькими містами. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила керівник департаменту авіаційного транспорту Мінінфраструктури Галина Винарчик.

Відтак, аеропорту «Львів» Мінінфраструктури рекомендує запустити сім додаткових авіарейсів до Стамбула.

За словами Тетяни Романовської, тепер аеропорт «Львів» очікує заявки від авіакомпаній.

«Ми очікуємо, що окрім «Турецьких авіаліній» зголосяться і такі компанії, як МАУ, «Пегасус», «Атлас Глобал». Для всіх авіакомпаній будуть одинакові умови. Думаю, до наступного літа а, може, і швидше, кількість рейсів до Туреччини зросте», — додала Тетяна Романовська.

Як повідомляв ZAXID.NET раніше, туристичний потік з України в Анталію в січні-червні 2016 року зріс на 81% порівняно з аналогічним періодом 2015 року — до 196,262 тисяч осіб.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...