Зі Львова може відкритися авіарейс до Брно

logo
130362_zi_lvova_mozhe_vidkritisja_aviarejs_do_br.jpeg


11.09.2017, 18:15

Львов, Брно, авиарейсЗі Львова може відкритися авіарейс до Брно. Про зацікавленність, зокрема й у розвитку авіасполучення зі Льовом, йшла мова під час зустрічі мерів двох міст, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні, 11 вересня, міський голова Львова зустрівся з міським головою міста Брно (Чеська Республіка). На зустрічі обговорили можливості співпраці міст, економічну, культурну ситуацію у Львові, будівництво індустріального парку, нову стратегію розвитку міста у сфері креативного підприємництва, а також обмін досвідом у сфері поводження з ТПВ.

Оскільки у м. Брно розташований індустріальний парк, збудований компанією СТР, під час зустрічі домовились, що буде вивчено цей досвід для якісної імплементації проекту у Львові. Також мер м. Брно висловив зацікавленість у співпраці зі Львовом в напрямку освіти та науки, оскільки у Львові є велика кількість різних вищих навчальних закладів, а також запропонував нашим студентам навчатись в університетах Чеської Республіки.

Петр Вокржал, мер м. Брно, зазначив, що зацікавлений у розвитку авіасполучення з м. Львовом.

Из Львова может открыться авиарейс в Брно. Об интересе, в частности и в развитии авиасообщения со Львовом, шла речь во время встречи мэров двух городов, сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Сегодня, 11 сентября, мэр Львова встретился с мэром города Брно (Чешская Республика). На встрече обсудили возможности сотрудничества городов, экономическую, культурную ситуацию во Львове, строительство индустриального парка, новую стратегию развития города в сфере креативного предпринимательства, а также обмен опытом в сфере обращения с ТБО.

Поскольку в Брно расположен индустриальный парк, построенный компанией СТР, во время встречи договорились, что будет изучено этот опыт для качественной имплементации проекта во Львове. Также мэр Брно выразил заинтересованность в сотрудничестве со Львовом в направлении образования и науки, поскольку во Львове есть большое количество различных высших учебных заведений, а также предложил нашим студентам учиться в университетах Чехии.

Петр Вокржал, мэр Брно, отметил, что заинтересован в развитии авиасообщения со Львовом.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...