Зі Львова почали вивозити сміття на 4 полігони, які погодилися його приймати

logo
104191_zi_lvova_pochali_vivoziti_smittja_na_4_po.jpeg


Зі Львова почали вивозити сміття – після важких обговорень у присутності віце-прем’єра Г. Зубко і чотирьох міністрів було підписано меморандум між Львовом і містами, які повинні приймати сміття зі Львова.

Але приймають його тільки у чотирьох з 19 тих, хто підписав. Тому  поки що вивозиться те сміття, яке місто накопичує за добу. Це питання не вирішує. Але станом на ранок 24 червня зі Львова вивезено на 40 тонн сміття більше, ніж добові накопиченя.

За інформацією Львівської міської ради, у місті залишається перенакопиченим понад 12 205 тонн сміття. За попередню добу з міста вивезли 642 тонни ТПВ, з них — 426 тонн — за угодами, які перевізники мали укладені раніше, і 214 тонн — за домовленостями, які уклали після комісії з питань ТЕБ і НС.

У п’ятницю, 23 червня, міський голова Львова Андрій Садовий відреагував на звернення голови ЛОДА Олега Синютки щодо делегування ЛОДА функцій з утилізації львівського сміття. Садовий сказав, що Львів має погодитися на цю пропозицію, яку він назвав «ультиматумом», а також виніс це питання на засідання сесії Львівської міської ради, що відбудеться 29 червня, передає Захід.НЕТ.

Окрім передачі усіх повноважень по управлінню ТПВ, Львів також має протягом двох років виділяти по 300 млн грн субвенції в рік для обласного бюджету та передати у тимчасове (на два роки) управління ЛКП «Львівспецкомунтранс». У свою чергу обласна влада бере на себе відповідальність протягом 20 днів очистити місто від сміття, а також протягом двох років здійснювати регулярне вивезення ТПВ зі Львова. За словами Синютки, до 2019 року ЛОДА зобов’язується ввести в експлуатацію комплекс з переробки відходів на території області.

Міська влада стверджує, що готова іти на всілякі поступки, аби тільки зберегти людей і не довести до епідемій. Але без допомоги не обійтись.

А поділитися?Вам має сподобатись...