Зірковий новачок Карпат не боїться української зими

logo
114910_zirkovij_novachok_karpat_ne_bojitsja_ukra.jpeg


Новачок Карпат аргентинський форвард Франціско Ді Франко дав перше інтерв’ю після переходу в львівський клуб.

“Я дуже задоволений тим, що зараз перебуваю тут. Встиг трішки познайомитись з містом та командою. Львів справді атмосферне місце. Гравці приємні, тепло мене прийняли. Із захопленням пройшовся тренувальною базою – вона сучасна, там є все, що необхідно для хорошої підготовки.

Мене вразив рівень команди. Хочу саме в Карпатах якнайкраще проявити та зарекомендувати себе. Грати в Європі – моя мрія, саме через це я вирішив спробувати власні сили у львівських Карпатах. Холодні зими України? Мене це не лякає (сміється).

Моніторив багато джерел та прочитав не менше інформації про клуб та українську лігу. Читав, що львівські Карпати є досить важливою командою для цього чемпіонату. Можу сказати, що Україна є популярною у футбольному світі. Також дізнався чимало інформації про аргентинців, котрі грали в Україні.

Я мав можливість спробувати себе на різних позиціях: крайнього нападника, інсайдера, у центрі поля. Найбільше подобається діяти у ролі вінгера, впевнено себе почуваю. Також немало часу провів, граючи центральним нападником”, – цитує Ді Франко офіційний сайт Карпат.

Читайте найцікавіші новини футболу в соцмережах Facebook і Twitter, а також у Viber


Реклама

А поділитися?