Злочинці, які пограбували «ювелірку» на Городоцькій, затримані

logo
79280_zlochinci_jaki_pograbuvali_juvelirku_na_g.png


Затримали злочинців, які влаштували збройний напад на ювелірний магазин на Городоцькій. Сталося це 22 березня. Тоді ще поранили охоронця. Обоє зловмисників – немісцеві і вже судимі за розбій та грабіж. Одному 50, іншому 30 років.

Один, родом з Донецька, переховувався під чужим іменем під Києвом. Інший – жив на Черкащині. Розповідає заступник головного поліцейського Львівщини Тарас Сабанюк:

«Одного чоловіка затримали з міста Біла Церква Київської області, другого з міста Черкаси. Це працівники обласного апарату, це працівники Галицького райвідділу . І були задіяні ще працівники КОРДу, і був представник департаменту розшуку МВС Національної поліції».

І окрім цього випадку, ще сім розбійних нападів сталося у Львові лише у березні.

«Це напад в місті Жидачеві на АЗС, аналогічно у Львові був напад на автозаправці. Ще були два напади на аптеки. Також напади з погрозами зброєю були на Сихові та в Залізничному районі», – розповів керівник національної поліції Львівщини Валерій Середа.

Усі погрожували застосувати зброю. До речі, у Львові лише офіційно на руках є майже 19 з половиною тисяч одиниць зброї. Вказано у відповіді на інформаційний запит.

По місту Львову зареєстровано 9404 власники мисливської вогнепальної зброї та пристроїв на гумові кулі. У них у власності зареєстровано 19250 одиниць мисливської вогнепальної, пневматичної та травматичної зброї. На території Львівської області 32470 власників зброї. У них у власності зареєстровано 37446 одиниць мисливської вогнепальної, пневматичної та травматичної зброї.

Неофіційні цифри суттєво більші. І до слова, під час ночі гніву вкрали 240 одиниць зброї. З них повернули лише 15.

Loading…


Реклама

А поділитися?