Змагання собак-спортсменів уперше приймає Львів

logo
33074_zmagannja_sobak_sportsmeniv_upershe_prijm.jpeg


Міський осередок  ВГО Кінологічної Спілки України “Племінний центр” та Кінологічний центр “ДОК” проведуть змагання по “Аджиліті” спорт з собакою.

Собаки біжать, долаючи смугу перешкод, роблять карколомні стрибки у супроводі з людиною, яка підказує, підтримує та веде собаку.

Як повідомляють організатори: «Аджиліті – з англійської «спритність». Для аджиліті немає меж: собаки великі і маленькі, різних порід та безпородні, всі вони – швидкі, азартні, веселі та безмежно щасливі. Суть аджилітів в подоланні собакою смуги перешкод за найменший час, але ж хіба в цьому суть…

Добитися повного розуміння людини собакою та навпаки, розвинути надшвидку реакцію на дії одне одного, навчитися бігти як одне ціле – в цьому вся суть цього виду спорту. Помиляються разом і до перемоги йдуть разом – собака та людина – пара спортсменів».

У суботу, 22 жовтня, з 10.00 год. до 18.00 год.  на стадіоні СКА (в приміщенні критого кінного  манежу) відбудуться національні змагання з аджиліті. З’їдуться спортсмени-аджилітісти з Києва, Одеси, Сум, Павлограда, Дніпропетровська, Івано-Франківська та інших міст України).

“Цей вид спорту є дуже цікавий та видовищний, оскільки у ньому бере участь пара учасників — людина та собака. Ми радо підтримуємо дані змагання та очікуємо близько 50 команд учасників із різних міст України”, – додають в управлінні молоді, сім’ї та спорту міськради.


Реклама

А поділитися?