Зубко відчитав львівських чиновників: Маєте за один день визначити, куди вивозити сміття (Відео)

logo
103302_zubko_vidchitav_lvivskih_chinovnikiv_maet.jpeg


На засіданні міжвідомчого оперативного штабу у ДСНС за головування віце-прем’єра-міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка обговорили ситуацію із львівським сміттям. На цій нараді посадовці озвучили подальші кроки щодо вирішення сміттєвої кризи у Львові, передає кореспондент “5 каналу”. 

За темою

>
Садовий Vs Зубко: коли для львів’ян скінчиться сміттєва пора “десь весною вивозили”

Геннадій Зубко переконаний, що критична ситуація з вивезенням відходів сталася через бездіяльність місцевих посадовців, які мають за це відповідати. Відтак, він пропонує, щоб міська рада Львова делегувала повноваження із вивезення непотребу та облаштування нового полігону облдержадміністрації.

Крім того, перший віце-прем’єр-міністр звернувся до представників органів місцевого самоврядування Львівської області та закликав їх сприяти вирішенню проблеми та приймати сміття зі Львова.

Також Зубко встановив місцевим чиновникам такі строки виконання завдань: один день на те, аби визначитися – куди і яке сміття вивозитимуть; і два тижні – аби очистити місто Лева від сміття.

“До 23 червня розробити і надати для виконання Львівській міській раді графік вивезення твердих побутових відходів з міста Львова, накопичених на 463 контейнерних майданчиках. До 5 липня забезпечити виконання вивезення твердих побутових відходів. Львівській міській раді разом зі Львівською ОДА, у зв’язку з бездіяльністю довготривалий період функцій, які покладаються на місцеве самоврядування, розглянути питання щодо делегування функцій з організації та забезпечення утилізації сміття до Львівської ОДА”, – зазначив Зубко.

Він також запропонував представникам ОДА написати листа до Кабміну, аби їм виділили кошти на будівництво нового полігону. Також Зубко доручив слідкувати за ситуацією по місту, аби не допустити поширення інфекційних захворювань.

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею за темою: 

На львівському ринку загорілося сміття – фото


Реклама

А поділитися?