Звільнений водій маршрутки вчинив у Винниках п’яну ДТП

logo
zvilnenij_vodij_marshrutki_vchiniv_u_vinnikah_p_janu_dtp.jpg


Увечері 2 серпня у Винниках водій маршрутного таксі №50 у стані алкогольного сп’яніння вчинив ДТП. Про це повідомляє «Варта-1» у Facebook, передає кореспондент Львівського порталу.

1

Горе-водія затримали на вулиці Личаківській  у Львові.

«Показник драгера 2,26 проміле. Пошкодив в Винниках інший транспортний засіб та будинок по вул. Івасюка», – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що маршрутка була без пасажирів- там перебував один із родичів водія.Водночас перевізник вказаного маршруту повідомляє, що згаданий водій уже раніше був звільнений.

2

«Сьогодні ввечері, 2 серпня,  у нас стався прикрий інцидент. Напередодні ми звільнили одного із водіїв. Однак сьогодні його вчинок перейшов усі межі. Наш вже колишній співробітник, виїжджаючи автобусом з приватного помешкання в сторону Львова, вчинив ДТП. Одразу зауважуємо, що ця машина не планувалась та відповідно не була сьогодні на лінії. Це можна перевірити за даними GPS. Також зазначимо, даний автобус був орендований та офіційно не працює – договір оренди розірваний», – повідомляють у компанії «Успіх БМ».

Фото: Варта-1


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...