10 найочікуваніших подій осені у Львові

logo


Упродовж 5 днів можна буде відвідати культурні та освітні заходи, поспілкуватися з авторами і придбати книжки. Фокусна тема фестивалю – Відшукування причетного. Коли?  18 – 22 вересня.

Де? Події відбуватимуться у Палаці Мистецтв та 40 локаціях міста. 

IT Arena 

IT Arena – головна технічна подія  України,  яка об’єднує, програмістів, дизайнерів, топ-менеджерів, PMів, бізнес аналітиків, підприємців та стартаперів для обміну досвідом та обговорення нових ІТ-трендів. 

Коли? 27- 29 вересня.

Де? Стадіон “Арена Львів” (вул. Стрийська, 199).

Фестиваль “Золотий Лев” 

“Золотий Лев” – міжнародний театральний фестиваль, який триває 10 днів. Гасло фестивалю: «Класика очима експерименту». Ви зможете побачити багато нових мистецьких сценічних та вуличних вистав з різних країн світу. Традиційно фестиваль відкриється урочистою карнавальною ходою.Вперше фестиваль буде об’єднаний за жанрами вулиці і сцени, будуть привезені останні прем’єри відомих режисерів

Коли? 28 вересня – 6 жовтня.

Lviv Fashion Cinema 

У Львові вперше проходитиме Lviv Fashion Cinema – новий проєкт Lviv Fashion Week, що поєднає моду та кіно. Це серія заходів відбудеться  у форматі: лекція + показ фільмів про моду і дизайн. 

Коли? 10-13 жовтня.

Де? Вул. Коперника, 9.

Національне Свято Шоколаду 

Найсолодша подія осені. Свято шоколаду у Львові – це національна подія, яка збирає кращі солодкі бренди та виробників шоколаду ручної роботи України. На Святі будуть представлені найкращі виробники шоколаду України та їх найсмачніша продукція. Гості зможуть спробувати оригінальні шоколадні напої, придбати сувеніри та відвідати  майстер-класи від кращих шоколатьє.

Коли? 11-14 жовтня.

Свято Сиру і Вина у Львові

Традиційно у Львові відбудеться Свято Сиру і Вина. У програмі: ярмарок сирів та вин; смачні дегустації, різноманітні кулінарні майстер-класи, арт-майстерня. також відзначатимуть День Сирника.  Кожного дня свята гостей чекає особлива шоу-програма.Коли?18-20 жовтня.

Де?Палац Потоцьких (вул. М.Коперника 15).

Міжнародний Форум Галицької Кухні 

Міжнародний Форум Галицької Кухні –   це можливість смачно поїсти, дізнатись про історію кухні Галичини та навчитись готувати, як пра-пра-бабуся! У програмі планують  майстер-класи та мистецтво.

Коли? 11-17 листопада.

Дні Українського Кіно 

Дні Українського Кіно присвячені популяризації українських режисерів. Метою є представити український кінематограф та показати останні стрічки, адже далеко не всі українці їх бачили та чули про них.

Коли? 21-24 листопада.

Більше інформації про культурні події у Львові можна отримати у рубриці “Афіша” на сайті 032.ua. 

Автор: Катерина Тополюк

Фото з відкритих джерел

Повне або часткове копіювання матеріалу без письмової згоди редакції забороняється