10 найвідоміших кандидатів у народні депутати від Львівщини 2019

logo


41-річний бізнесмен, президент будівельної корпорації “Ріел Груп” Ростислав Мельник балотується по 116 округу від партії “Слуга Народу”. Народився в с. Красне на Бущині, навчався у Львівському медичному університеті ім. Данила Галицького, потім виїхав на заробітки у Великобританію. З 2001 року почав займатися будівельними проектами від ГО “Карпати”, а через два роки заснував ряд компаній від корпорації “Ріел”. Ростислава Мельника неодноразово звинувачували у знищенні історичних пам’яток Львова місцеві активісти, які також подали на нього в суд з вимогою відновити зруйновану віллу Ярославенка.

Ірина Фаріон

Google

На тому з окрузі від ВО “Свобода” висунула свою кандидатуру українська мовознавиця Ірина Фаріон, яка є професоркою НУ “Львівська політехніка”. Закінчила філологію Львівського університету імені Івана Франка, потім пішла працювати у НУ “ЛП”. З 2005 року є членом Всеукраїнського об’єднання “Свободи”, 2007 року балотувалась у нардепи, була депутатом Львівської облради

Читайте також: 10 неймовірних львівських синагог, яких уже немає, – ФОТО

Богдан Дубневич

Google

Від 118 округу намагається ще раз потрапити у Верховну Раду України як самовисуванець Богдан Дубневич, львівський бізнесмен, уродженець села Зубра Пустомитівського району. Навчався у взуттєвому училищі, закінчив Інститут економіки та менеджменту НУ “Львівська політехніка” за спеціальністю менеджмент зовнішньоекономічної діяльності. Після армії працював завідувачем ательє в Пустомитах, а згодом відкрив майстерню з ремонту та виробництва взуття. Заснував підприємство ТОВ АПП “Львівське”, а в кінці 90-х разом із братом організував виробництво та доставку пластмасових деталей для “Львівської залізниці”. Пізніше брати Дубневичі заснували НРР “Колійні технології”, яку потім перйменували в “Корпорацію „Колійності-ремонтні технології“.  

Політичну діяльність розпочав у 2002 році, коли балотувався у народні депутати, з 2006 року був депутатом Львівської облради від Блоку Юлії Тимошенко, з 2010 року – від партії “Відродження”, у Верховній Раді 8-го скликання входив до Блоку Петра Порошенка. За даними громадського руху “Чесно” прізвище Богдана Дубневича фігурує у 39 антикорупційних розслідуваннях.

Ярослав Дубневич

Google

Брат Богдана Дубневича Ярослав є самовисуванцем на 120 окрузі Львівщини. Родом також із Зубри на Пустомитівщини і вже був народним депутатом України 7-го та 8-го скликань від “Удару” та Блоку Петра Порошенка. Здобув диплом економіста у НУ “Львівська політехніка” та Дніпропетровському інституті залізничного транспорту ім. Академіка Лазаряна. Працював у Пустомитівському райпобуткомбінаті, допомагав братові у керівництві підриємством “Львівське”, був президентом ТзОВ “Корпорація КРТ”. З 2002 року – депутат Пустомитівської райради, з 2006-го по 2012 – депутат Львівської облради від БЮТ, потім – двічі народний депутат. За даними руху “Чесно”, його особа фігурує у 37 антикорупційних розслідуваннях.

Читайте також: Виборчі округи Львівщини: за кого голосуватимуть мешканці

Артем Федецький 

Google

На 118-му окрузі від “Слуги Народу” балотується уродженець міста Нововолинськ, 34-річний Артем Федецький, відомий український футболіст. Закінчив Луцький інститут розвитку людини “Україна” за спеціальністю маркетинг, з юнацьких років почав професійно займатися футболом. Грав за “Шахтар”, львівські “Карпати” та “Дніпро”, володар Кубка УЄФА 2009 року, колишній гравець національної збірної України.

Володимир Гірняк

Google

Від політичної партії “Громадянська позиція” по округу №120 висувається також чинний заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк. Народжений у Львові, Володимир Гірняк закінчив юридичний та економічний факультети Львівського університету ім. Івана Франка. У 1997 році розпочав трудову діяльність в інвестиційній компанії “Галицькі інвестиції”, потім – у “Фонді розвитку Львівщини”, ЗАТ “Промбудприлад”, ТзОВ “Житлово-будівельній компанії”, ТзОВ “Кіномакс та ТзОВ “Юридично-інвестиційна компанія “Правосвіт”.

Читайте також: Скільки грошей витратили популярні політичні сили на свою рекламу у Фейсбуці

Роман Демчина

Google

Уродженець Рава-Руської, 50-річний підприємець Роман Демчина, чинний депутат Львівської облради став самовисуванцем на 122 виборчому окрузі. Демчина є директором фірми ПП “Рома”, яка часто виграє тендери на ремонти доріг у Львівській області. Зокрема, торік підприємство ремонтувало 8 доріг області за 240,8 млн грн, у Новояворівську – майже за 3 млн грн,  дорогу Куликів – Великосілки за 18 млн грн, а цього року компанія виграла тендер на ремонти доріг Львівщини за 342 млн грн.

Андрій Дума