10 пар окулярів віртуальної реальності: у Раві-Руській митники вилучили контрабанду

logo


МІСТО

Вартість контрабанди становить майже 200 тисяч гривень

Фото: львівська митниця

Сьогодні, 19 січня, близько 3 години на пункті пропуску «Рава-Руська–Хребенне» львівські митники виявили контрабанду незадекларованих 10 пар окулярів вуртуальної реальності. Про це повідомили на фейсбук-сторінці львівської митниці.

Орієнтовна вартість товару – майже 200 тис. гривень

Сьогодні, 19 січня, близько третьої ночі,  в пункт пропуску «Рава-Руська – Хребене» із Польщі  прибув рейсовий автобус сполученням  «Тернопіль-Гданськ». Для проходження митного контролю було обрано смугу «червоний коридор».

Відтак, водій та пасажири подали декларації, де  вказали про переміщення лише особистих речей. Однак, під час огляду  автобуса митники, спільно з прикордонниками,. Виявили  в багажному відділенні  незадекларований товар: 10 пар  окулярів віртуальної реальності Oculus Quest 2 128 GB.

Їх власником  виявився водій автобуса – 39-річний мешканець Тернопільщини, який не заявив про товар  час усного опитування і забув зазначити у митній декларації.. Таким чином він порушив ушив вимоги  ст. 257 Митного кодексу  України.

За цим фактом працівники пункту пропуску склали протокол Стосовно чоловіка складено протокол про порушення митних правил за ознаками ст.  472 (Недекларування товарів) Митного кодексу  України. Товар, орієнтовна вартість якого близько  200 000 грн., тимчасово вилучено. Справу скерують до суду.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.