10-річний віртуоз зі Львова влаштовує концерти на карантині (ВІДЕО)

logo


image

У Луганській області зведуть нову залізничну лінію, що з’єднає північні райони регіону із загальною мережею української залізниці.

Про це повідомив керівник напряму енергетики та інфраструктури проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» Олександр Стеценко у програмі «Официальный разговор» телеканалу «Дом».

За інформацією, вартість проєкту коливається близько $80-100 млн. Водночас втрати Луганщини від відсутності залізничного сполучення за рік в середньому становлять понад €90 млн.

Зазначається, що основна проблема Луганщини із залізничним сполученням у тому, що в регіоні одна з двох залізничних гілок — «Лантратівка — Кондрашевська-Нова — Луганськ» із 2015 року є відрізаною. Ця гілка на півночі межує із територією Росії, на півдні — з тимчасово непідконтрольною частиною регіону.

: З принтами від сонячних діток та фасадами київських будинків: вісім українських виробників особливих хустинок

«2/3 території Луганської області не мають фізичного зв’язку з рештою території України. Тобто туди можна доїхати тільки автомобілем», — зазначив Стеценко.

Він наголосив: раніше вважали, що проєкт будівництва нової лінії занадто дорогий і не виправдає витрат, але нині ця думка змінилася докорінно.

«Якщо скласти докупи всі витрати, то виявляється, що ця залізниця окупиться загалом для економіки України, для економіки регіону. Окупиться за один рік. І зараз це вже цікавий проєкт для реалізації», — зауважив він.

Стеценко також повідомив, що 3 тижні тому вже було запущено тендер на розробку техніко-економічного обґрунтування (ТЕО).

Нагадаємо, українці обрали ліврею для 2-поверхових електропоїздів Skoda.

Як ми повідомляли раніше, Укрзалізниця і німецька Deutsche Bahn спільно розвиватимуть пасажирські перевезення.

Головне фото: photo-lviv.in.ua.