125 мешканців Львівщини отримають допомогу у працевлаштуванні та розвитку власного бізнесу

logo
65454_125_meshkanciv_lvivwini_otrimajut_dopomog.png


Мешканці Львова та області з числа уразливих категорій населення, зокрема переселенці та учасники бойових дій, мають можливість отримати підтримку для працевлаштування, започаткування або розширення власної підприємницької справи. У громадській організації «Центр «Жіночі перспективи» розпочався набір кандидатів для участі у відповідному проекті, який реалізовуватимуть за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) та фінансової підтримки Європейського Союзу. Відбір учасників триватиме до 15 березня.

Для участі у проекті сформують сім груп по 25 осіб, повідомила ZAXID.NET асистентка проекту Ірина Трохим. Для них проведуть дводенні тренінги за напрямками «професійне орієнтування», «самозайнятість» та «мікропідприємництво».

На другому етапі кожен з учасників проекту зможе отримати допомогу експерта у формуванні бізнес-плану або написанні заявки на курси перекваліфікації. Після цього учасники проекту представлятимуть свої напрацювання перед комісією Міжнародної організації з міграції, яка приймає рішення про виділення грантів.

«Якщо йдеться про підприємництво, то оцінюватимуть можливість учасника проекту виробляти представлений продукт або надавати послуги, конкурентні переваги та прибутковість задуманого, а також наскільки сильною є мотивація учасника», – зазначила Ірина Трохим.

Що ж до перекваліфікації, то за її словами, оцінюватимуть, чи обрана професія є затребуваною на ринку, якою є перспектива працевлаштування і чи здатен заявник пройти обрані курси навчання до кінця.

Підтриманим учасникам проекту за напрямком «професійне орієнтування» оплатять перекваліфікацію, а підприємцям-початківцям придбають необхідне обладнання, інструменти, професійну техніку тощо.

Нагадаємо, у Львові 13 лютого розпочався набір на освітній курс «Власна справа» для учасників АТО та членів їх родин. Безкоштовне тримісячне навчання зможуть пройти до 30 осіб.


А поділитися?