15 закладів харчування закрили у Львові минулого року. Перелік

logo


Упродовж 2023 року у Львові закрили низку закладів громадського харчування, які користувались популярністю та попитом серед львів’ян та гостей міста.

Джерело: Tvoemisto.tv.

Зокрема, наприкінцігрудня у Львові зачинили свої двері два популярних заклади, що розташовані на площі Ринок, 20. Йдеться про фудхол «GastroFamily Food Market» і ресторан-музей «Остання барикада», власником яких був відомий ресторатор Дмитро Борисов. 

Також свої двері назавжди зачинив заклад «SOWA» на вулиці Староєврейській, 40. 

Крім того, відомо про закриття ресторану ізраїльської кухні «Haim.TelavivianFood & Mood», що був розташований на вулиці Лесі Українки, 27.

У коментарі Tvoemisto.tv ресторанний маркетолог Всеволод Поліщук назвав перелік закладів громадського харчування у Львові, які принили свою роботу минулого року. Зокрема, ресторан «Оцет» на площі Ринок – зараз на його місці відкрили кафе «Say Cheese», а в підвалі бар «Say Wine».

А також рибний ресторан «Річка», якавідкрили і закрили у 2023 році, на її місці (площі Ринок, 31) ті ж власники відкрили «Чорноморку».  

Серед іншого: «Боїм Кебаб», «Делікатека», «Молодо зелено» (тепер там Селям від Алекса Купера), «Азійський» у Futura HUB (Нестор Шуманський відкрив кав’ярню «Код»), «Мамут» на вул. Січових Стрільців, 8 (зараз там оновлений Азійський), «Хаїм», «Бруно» на вул. Лесі Українки 29 , кондитерська «So sweet» (вулиця ЯнаЖижки, 6), «Бонджорно» на Сихові (наразі там кафе «Барбара»)

Зазначимо, що за даними The Village Україна у 2023 році у Львові відкрили 75 закладів, серед яких: міське кафе «Республіка саду» на вулиці Винниченка,таверна «Сальвадор» на площі Ринок,  Lesya Casual Cafe на Лесі Українки, кафе з грецькою кухнею «Я грек» на Катедральній тощо.

Авторка: Антоніна Костик