16-річний талант Львова Величко: партнери трохи покепкували над моїм віком, але по-доброму

logo


Вихованець ДЮФШ Львів Петро Величко поділився своїми враженнями від проведення зборів з основною командою. Нагадаємо, нещодавно юний гравець підписав новий контракт з клубом

Про думки після підписання нової угоди зі Львовом, тренування з основною командою, плани на майбутнє та багато іншого 16-річний захисник Петро Величко розповів в інтерв’ю клубній інформаційній службі.

— Петре, напередодні нового сезону ти пролонгував свою співпрацю з ПФК Львів. Які перші емоції після оформлення угоди?

— Враження неймовірно позитивні. Дуже приємно, що продовжу виступи у рідному клубі. Не хочу, втім, зупинятися на досягнутому. Буду ще більше працювати, аби поступово здобувати нові успіхи та з кожним днем ставати краще.

Единственный телеграм-канал о детско-юношеском и молодежном футболе. Подписывайтесь @goldtalant 

— З основною командою тренувався протягом усіх зборів. Що відчував, коли покликали проходити підготовку до сезону з основою?

— Відверто кажучи, спершу дуже здивувався, коли мені про це повідомили. Перші тренування давалися досить важко, але згодом почав звикати і надалі все вдавалося виконувати більш впевнено.

Величко (ліворуч) на презентації новачків. Фото pfclviv.com.

— Наскільки відрізняється тренувальний процес основної команди Львова від юнацьких колективів клубу, у яких ти виступав?

— Можу відзначити, що тут все набагато швидше, якісніший підбір гравців. Недаремно кажуть, що прогрес можливий поруч з сильнішими. Тут, звісно, все складніше, але від того і цікавіше.

— Як сприйняли твою появу у складі більш досвідчені гравці ПФК Львів?

— Якщо ви натякаєте на «дідівщину», то з таким у команді не стикався (усміхається). Як тільки прийшов, то, звісно, трішки жартували на тим, що я досить молодий, але це все без жодного злого умислу, у доброзичливій формі.

— У команді чимала конкуренція. Зокрема, на позиції захисників, де ти і виступаєш, було чимало підписань у поточне трансферне вікно. Як збираєшся доводити, що саме ти гідний місця в основній обоймі?

— Почнемо з того, що я наймолодший у складі і, як би там не було, тренери завжди спостерігають за моєю роботою з особливою пильністю. Чудово розумію, що наразі у мене шансів буде менше, аніж у тих гравців, що приїхали з Європи. Втім, буду наполегливо працювати на тренуваннях та доводити, що можу конкурувати зі старшими та досвідченішими партнерами по команді.

Прорив Забарний серед наймолодших дебютантів Динамо: він обійшов Миколенка й Шевченка

на Ваш сайт.