18 кандидатів претендують на посаду головного освітянина Львівщини. Список

logo


На посаду директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА зголосилися 18 кандидатів.

Як повідомили ZAXID.NET у Львівській ОДА, у п’ятницю, 18 жовтня, завершився термін прийому документів на конкурс. Серед інших головним освітянином Львівщини хочуть стати заступниця голови ЛОДА за часів Олега Синютки Оксана Стоколос-Ворончук, екс-начальник відділу персоналу та нагород апарату ЛОДА Ігор Гарматій.

Повний список претендентів на цю посаду виглядає так:

Химук Володимир Іванович
Парубчак Іван Орестович
Гуменюк Андрій Ігорович
Бабій Григорій Ярославович
Бабій Роман Петрович
Парпан Уляна Михайлівна
Крижовець Тетяна Павлівна
Люблін Віталій Давидович
Рудницький Степан Віталійович
Ігнатович Анатолій Олександрович
Росіцький Петро Станіславович
Бобко Уляна Петрівна
Саламаха Ірина Володимирівна
Стоколос-Ворончук Оксана Олександрівна
Гарматій Ігор Йосипович
Кунинець Тетяна Зенонівна
Неборачок Ольга Іванівна
Стеців Людмила Олександрівна.

Як повідомляв ZAXID.NET, станом на 16 жовтня на сайті НАЗК були зареєстровані лише дві декларації кандидатів на посаду директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА – професора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Гжицького Івана Парубчака та авторки монографій на екологічну тематику Тетяни Крижовець.

Зазначимо департаментом освіти і науки ЛОДА донедавна керувала Любомира Мандзій, яка у вересні 2019 року на два дні очолила управління Державної служби якості освіти у Львівській області, а після цього перейшла на посаду заступника міністра освіти України.

На початку жовтня ЛОДА оголосила конкурс на посаду директора департаменту освіти і науки. Кінцевий термін подачі заявок – 18 жовтня. Сам конкурс має відбутися 23 жовтня.