19 львівських поліціянтів отримали сертифікати інструкторів з особистої безпеки

logo


17:00 4 травня 2018 р.

У п’ятницю, 4 травня, у тренінговому центрі Головного управління Національної поліції у Львівській області відбулось урочисте вручення сертифікатів правоохоронцям, які успішно пройшли «Курс підготовки інструкторів з особистої безпеки поліцейських».

Про це повідомили сьогодні, 4 травня, в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області, де також розповіли: «Від 10 квітня по 4 травня, за підтримки Канадської поліцейської місії в Україні та Консультативної місії Європейського союзу, на базі тренінгового центру Головного управління Національної поліції у Львівській області дев’ятнадцять правоохоронців з різних областей України пройшли навчання та отримали сертифікати інструкторів з особистої безпеки поліцейських. Участь у врученні сертифікатів взяли заступник командуючого Канадської поліцейської місії в Україні Орест Гнатиків, начальник  управління кадрового забезпечення поліції Львівщини Василь Довганич та координатор регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні Матц Люнгвальд. 

Василь Довганич зазначив: «На базу тренінгового центру поліції Львівщини прибули інструктори з усієї країни і дуже приємно, що саме наш центр був обраний для проведення курсу. В подальшому усі інструктори, які успішно пройшли курс, поїдуть у свої області і будуть передавати отримані тут знання своїм колегам».

«Учасниками тренінгу були 22 поліцейських з різних областей України. З них успішно завершили навчання та отримали сертифікати 19 правоохоронців», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

«Українські поліцейські сповнені ентузіазму і прагнуть дізнатись та оволодіти тими методами і практиками, які використовують правоохоронці у цілому світі», – запевнив Орест Гнатиків.

«Курс проводили представники Канадської поліцейської місії в Україні – радник з питань підготовки поліціянтів (Канадська королівська кінна поліція) – констебль Майкл Феарсін, радник з питань підготовки поліцейських (поліція провінції Онтаріо) – сержант Девід Ван Дюрсен, радники з питань підготовки поліцейських Консультативної місії ЄС – констебль Джон Бауер (поліція Швеції) та старший інспектор Андреас Фіше (тренінговий центр поліції міста Кьольн) та українські інструктори. Під час навчань поліцейські ознайомились з міжнародними практиками, які раніше на території України не застосовувались, сформованими за міжнародними стандартами та адаптованими під українське законодавство. В умовах, наближених до реальних, правоохоронці отримали знання та навички зупинки транспортних засобів, тактичних дій в приміщеннях та на сходах будівель, затримання озброєних злочинців,  правомірного та ефективного застосування спецзасобів, заходів фізичного впливу та вогнепальної зброї, оцінки ризиків та інші», – повідомили також в обласному управлінні поліції.