19-річний важкоатлет з Жидачівщини встановив вісім рекордів України та Європи

ЛЮДИ

Він виграв Кубок України з важкої атлетики

Ксі фото: Відділення НОК України у Львівській області

В Луцьку добігає кінця Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Напередодні, 6 березня, в передостанній змагальний день, переможцем Кубка України у ваговій категорії до 109 кілограмів став 19-річний Богдан Гоза. Вихованець Володимира та Андрія Гентошів у новій для себе ваговій категорії (до цього виступав у вазі до 102 кілограмів) в сумі двоборства набрав 392 кілограми (182 кілограми в ривку + 210 кілограмів в поштовху) і на 24 кілограми випередив найближчого конкурента – Богдана Бурячека з Луганщини.

При цьому Богдан встановив низку рекордів: 3 рекорди України серед юніорів і 3 рекорди України серед молоді (в ривку, поштовху та сумі двоборства), рекорд України в ривку серед чоловіків, а також рекорд Європи серед юніорів у ривку. Про це повідомляє Відділення НОК України у Львівській області.

Також цього дня вихованець коломийської школи важкої атлетики, який представляє Львівщину, Данило Мочернюк став срібним призером Кубка України у вазі до 102 кілограмів. В сумі двоборства він набрав 324 кілограми (142 кілограми + 182 кілограми). А переможець Олексій Хандусь з Києва підняв на 19 кілограмів більше.

Додамо, що 3-4 березня перемогу у ваговій категорії до 76 кілограмів здобула Мирослава Виздрик, а бронзовою призеркою у вазі до 45 кілограмів стала Марія Куц.