20 художників зобразили «Традиції Різдва» на колективній виставці у Львові

logo


У львівській галереї «Сливка» відкрили десяту різдвяну виставку за участю 20 художників. Експозиція триватиме до 21 січня. Ознайомитись із нею можна на вулиці Театральній, 24.

Це ювілейна, десята різдвяна виставка у галереї «Сливка». Цьогоріч вона об’єднала авторів зі Львова, Києва, Івано-Франківська, Харкова та Запоріжжя, які працюють у різних стилях і жанрах.

«Традиційно, автори дали нам роботи, які передають весь смак, весь настрій Різдва: тут і вертепи, і святковий стіл, і колядки, і дуже гарні роботи, можна надихнутися українським Різдвом, споглядаючи цю виставку», – розповідає кураторка Оксана Сливка.

На відкриття виставки прийшло подружжя художників Лілія та Сергій Макушини, минулого року на саме Різдво вони отримали найдорожчий подарунок – синочка. І тепер у творчості щасливого татуся з’явилися дітки. Ці роботи презентує на експозиції.

«Багато зараз спостерігаю за дітьми, за їхніми забавами і відповідно це все відбивається на роботах, це видно, правда ж», – каже Сергій Макушин.

«Виставку назвали “Традиції Різдва”. Всі ми маємо в кожній родині традиції, які дуже подібні в усій Галичині і в той же час кожна родина має свої якісь особливості, наприклад, для мене, це мамині ламанці з маком», – ділиться емоціями художниця Ольга Падовська.

Окрім живопису, у галереї «Сливка» презентують левкас, малярство на склі, валяну шерсть і авторські іграшки.