24 травня Львівщина попрощається з пʼятьма захисниками

logo


24 травня в останню путь проведуть Олега Бутенка, Костянтина Горобця, Сергія Шпільку, Івана Кавку та Миколу Петровича

У пʼятницю, 24 травня, мешканці Львівщини попрощаються з пʼятьма захисниками. Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА.

Олег Бутенко Олег Бутенко Олег Бутенко

Народився у Трускавці. Був старшим лейтенантом на посаді командирамеханізованого взводу військової частини А4576. Загинув в травні 2024 року поблизу Часового Яру, Донецької області.

Костянтин Горобець Костянтин Горобець Костянтин Горобець

Мешканець Золочівщини. Був старшим солдатом, старшиммеханіком-водієм 2-го розвідувального відділення. Вважався зниклим безвісти з серпня 2023 року. Брав участь у бойових зіткненнях з окупаційними підрозділами в районі населеного пункту Роботине, Запорізької області. Йому було 48 років.

Сергій Шпілька Сергій Шпілька Сергій Шпілька

Уродженець села Догмарівка Херсонської області. Понад 10 років томупереїхав до Винник. Був Бойовим медиком. З початком повномасштабного вторгнення долучився до 33-ї окремої механізованої бригади. Виконував бойові завдання на території Запорізької та Донецької областей. Під час проходження служби отримав звання молодшого сержанта.

Іван Кавка Іван Кавка Іван Кавка

Уродженець села Горінчово, Закарпатської області. З початком повномасштабноговторгнення добровільно став на захист держави. Спершу вступив до лав територіальної оборони, згодом до Національної гвардії України. Виконував бойові завдання на південному напрямку у складі 2-ї окремої Галицької бригади, згодом — 45-го полку ім. О. Красіцького. Під час проходження служби також займався розмінуванням територій.

Микола Петрович Микола Петрович Микола Петрович

Житель міста Городок. Військовий захищав Україну у східному напрямі.Загинув 18 травня 2024 року на Донеччині. Захиснику було 48 років.

#Львівщина #Новини Львівщини #прощання #загибель