241 учасник АТО на Львівщині розпочав власну справу: чим займаються

logo


image

Станом на 1 грудня цього року за посередництва Львівської обласної служби зайнятості роботу шукав 391 військовослужбовець, котрий брав участь в АТО/ООС.

Про це Dailylviv.com поінформували у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Львівського обласного центру зайнятості.

“Незважаючи на карантин, у січні-листопаді поточного року місцем праці вдалося забезпечити 306 ветеранів, у тому числі 14 осіб з інвалідністю.

Ще 35 колишніх армійців за скеруванням служби зайнятості мали змогу підвищити кваліфікацію або здобути нову професію, а 208 ветеранів взялиучасть у 65 тематичних семінарах або вебінарах, що були організовані службою зайнятості разом з соціальними партнерами задля вирішення найбільш проблемних питань їхньої життєдіяльності, зокрема, щодо санаторно-курортного лікування, виділення земельних ділянок, аспектів призначення пенсійного забезпечення, надання юридичної підтримки та ін.”,- йдеться в повідомленні.

Як зазаначають у службі зайнятості, багатьом учасникам російсько-української війни потрібен певний час для інтеграції у мирне життя. Але є й такі, щовідразу активно шукають роботу й занурюються в неї з головою. А дехто, повернувшись з поля бою, вирішує відкрити власний бізнес.

Загалом із 2015 року посадовці служби зайнятості допомогли повернутися до трудової діяльності 3230 учасникам АТО/ООС. Із них 241 особа, отримавши одноразову виплату допомоги з безробіття, започаткувала власну справу й тепер надає послуги в сфері громадського харчування, автотранспортних перевезень, займається ковальством, вирощуванням ягід, виготовленням дитячих іграшок, виробів з каменю та ін.