28 BookForum презентує книжки сучасних поетів Європи

logo


BookForum5

Чотири збірки сучасних поетів Європи презентує головна культурна подія країни 28 Міжнародний BookForum. Це вірші найяскравіших представників та представниць європейської поезії, що були обрані на фестивалях всього світу міжнародною платформою Versopolis. Отримати книжки можна буде безкоштовно вже з 15-го вересня.

Це поезія Адама Горовіца та Йоланди Бом Рамірес у перекладах Гаськи Шиян, поезія Ренати Айцінґер у перекладі Ірини Зробок та Аґди Баві Пейна у перекладі Геника Бєлякова.

Йоланда Аврора Бом Рамірес зі Швеції. Її поезія руйнує стереотипи ідеалів та гендерних ролей. Адам Горовітц — з Великої Британії. Його вірші критики називають тактичними та тактильними. Аґда Баві Пайн — зі Словаччини. Дебютну книжку віршів Аґда «Кістка і шкіра» (2002) назвали сатанинською, а його роман ліг в основу одного з найпопулярніших фільмів Словаччини. Рената Айхінґер з Австрії, вона помічає кожну деталь, що перетворює її вірші на справжній театр.

Версополіс (Versopolis) – престижна всеєвропейська поетична платформа, яка популяризує молоду поезію та об’єднує 15 фестивалів з 13 країн Європи: Словенії, Словаччини, Македонії, Хорватії, Великої Британії, Бельгії, Італії, Іспанії, Польщі, Франції, Німеччини, Австрії, Швеції, Литви та України. Версополіс сприяє у перекладі авторів англійською та іншими європейськими мовами. Членами платформи є 219 авторів. ГО «Форум видавців» стала членом Версополісу у грудні 2017 року. Платформа існує за підтримки Creative Europe.