31-річний режисер з Києва очолив львівський театр імені Марії Заньковецької

logo


Головним режисером театру імені Марії Заньковецької став киянин Давид Петросян

фото Театру імені Марії Заньковецької

Першою постановкою у Львові для Давида Петросяна стала «Земля»

У львівському національному театрі імені Марії Заньковецької відбувся конкурс на посаду головного режисера. Ним ставДавид Петросян, повідомила прес-служба театру.

Першою виставою у Львові, ще у якості запрошеного режисера, для Давида Петросяна стала постановка «Землі» заповістю Ольги Кобилянської.

31-річний Давид Петросян – український режисер, художник-постановник, автор музичного оформлення та сценограф. Наприкінці 1990-х років родина Петросянів переїхала з Вірменії до Славутича. Петросян навчався в майстерні Володимира Судьїна у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого, який закінчив у 2016 році. Також навчався на акторському факультеті в майстерні Олега Шаварського.

У 2016 році заснував театр«Practicum». Працював режисером-постановником Київського академічного драматичного театру на Подолі. З листопада 2017 року був режисером Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка.

«Земля» стала подією у театральному житті Львова (фото театру Марії Заньковецької)

Його найвідомішими постановками є:

«Мене звати Пітер» Яна Фрідріха (Київський академічний театр юного глядача на Липках);«Сиротливий захід» Мартіна Мак-Дони, «Володар мух» за одноіменним романом Вільям Голдінга, «Присмерком Європи» Освальда Шпенглера, «Буна» Віри Маковій (театральний центр «Дах»);«Земля» Ольги Кобилянської, «Війна»Ларса Нурена, «Буна» Віри Маковій, «Снігова королева» за казкою Ганса Крістіана Андерсена, «Кассандра» за однойменною поемою Лесі Українки, «Візит» за п’єсою «Гостина старої дами» Фрідріха Дюрренматта (Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка);«Мрії оживають» за п’єсою «DreamWorks» Івана Вирипаєва, «Цар Едіп» Софокла (Київський академічний драматичний театр на Подолі).

Нагадаємо, виконувачем обов’язків художнього керівника театру імені МаріїЗаньковецької було призначено Максима Голенка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми