4 тисячі «за оперативність» брав співробітник ДМС за виготовлення закордонних паспортів

logo
170318_4_tisjachi_za_operativnist_brav_spivrobit.jpeg


Головного спеціаліста Головного управління ДМС України у Львівській області взяли під варту, оскiльки його впіймали на хабарництві, пише – Експрес.

Читайте також

Як у Львові працівник міграційної служби паспортами торгував

28-річного службовця затримали на гарячому під час отримання 12 тисяч гривень неправомірної вигоди. Як виявилося, чиновник ДМС вимагав та отримував гроші за пришвидшення процесу отримання закордонного паспорта. Брав чотири тисячі за паспорт. Клієнтуру підшукував посередник – одноліток чиновника. Наразі слідчі не коментують, як саме працівник Міграційної служби обходив автоматизовану систему оформлення паспортів та пришвидшував процес, посилаючись на таємницю слідства. «Кримінальне провадження відкрите за частинами 1 та 3 статті 386 Кримінального кодексу України «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою», – розповіла Мар’яна Мосійчук, провідна спеціалістка прокуратури області.

Державному службовцю та його посередниковi загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна».

Віктор ДУДАР, газета «Експрес»


А поділитися?