40 учасників ансамблю пісні та танцю «Верховина» з Дрогобича пікетували Львівську облраду

logo


ЛЮДИ

Львівська облрада від серпня боргує їм зарплату. В ансамблі працює 75 людей

Усі фото: Galnet

Сьогодні, 9 листопада, під стінами Львівської обласної ради на пікет вийшло близько 40 учасників Заслуженого прикарпатського ансамблю пісні та танцю «Верховина». Їм не виплачують заробітну плату від серпня. Працівники ансамблю просять дотримуватись обіцянки про фінансування на паритетних умовах.

Нас фінансують на паритетних умовах: 50% дає Львівська обласна рада, а 50% – Дрогобицька міська рада. Дрогобицька міська рада повністю виконала свої зобов’язання перед нами, а Львівська обласна рада до сьогодні не виплатила нам ніяких коштів, – розповіла у коментарі Galnet голова профспілкового комітету ансамблю Любов Сторонська.

Наразі в ансамблі «Верховина» працює 75 працівників. Голова профспілкового комітету каже, що через заборгованість люди почали звільнятися.

Вчора ми були на бюджетній комісії з питань культури, і нам пообіцяли, що до кінця року ансамбль профінансують не в повному обсязі: має бути 3,9 мільйона гривень, а ми погодились бодай на 2,8 мільйона гривень, – каже голова профспілкового комітету «Верховини».  

І додає:

Вчора сказали, що Львівська обласна рада може припинити фінансування нашого закладу. Вони аргументують це тим, що «Верховина» є закладом Дрогобицької міської ради. Але місто такий колектив не зможе повністю фінансувати.

Любов Сторонська пояснює, що на наступний рік ансамблю потрібно 9 мільйонів гривень на заробітну плату. Усі комунальні послуги, розвиток костюмів та інше «Верховина» оплачує за свої кошти.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.