42-річний чоловік загинув під час пожежі у будинку на Львівщині

logo


П’ятеро пожежників понад годину гасили вогонь

На світанку середи, 10 липня, приватному будинку в селі Деревня, що у Львівському районі виникла сильна пожежа. Під час гасіння вогню, рятувальники виявили на згарищі тіло 42-річного чоловіка.

До рятувальників повідомлення про пожежу надійшло о 5:40 ранку. “На момент прибуття пожежних підрозділів майже половина будинку була охоплена вогнем. Вогонь швидко поширювався дерев’яними конструкціями будинку. Існувалазагроза перекидання загоряння на поруч розміщенні будівлі. Пожежа спричинила сильне задимлення”, — розповіли в ДСНС.

П’ятеро пожежників понад годину гасили вогонь П’ятеро пожежників понад годину гасили вогонь

Під часгасіння вогню, в одній з кімнат пожежники виявили тіло 42-річного чоловіка власниці. Вогонь гасили понад годину. Вогонь знищив повністю дві кімнати, та чи не всі речі побутового вжитку. Причини та обставини цієї пожежі встановлюють правоохоронці.

До слова, рятувальники Львівщини закликають людей дотримуватися правил пожежної безпеки

не паліть у ліжку; слідкуйте за станом та справністю електромережі; намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж; у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тд. не залишайте дітей без нагляду та не дозволяйте ігри з вогнем #Жовква #пожежа