48 львів’ян здали кров у бладмобілі біля університету Франка

logo


Львівські регбісти здають кров для хворих дітей

6 червня ДонорUA та партнери провели донацію крові біля Львівського національного університету ім. І. Франка

6червня ДонорUA та партнери провели донацію крові біля Львівського національного університету ім. І. Франка.

Про це пише Четверта студія.

Процедуру проводили у мобільному центрі крові — бладмобілі. 48 донорів, серед яких студенти і викладачі ЛНУ, здали кров для військових і цивільних пацієнтів Львівщини. Забір здійснювали фахівці Міського центру служби крові Першого територіального медичного об’єднання м. Львова.

«Студентськаспільнота завжди була двигуном змін, і розвиток донорства — не виняток. Саме свідома молодь найкраще усвідомлює актуальні проблеми і потреби, та готова докладати зусиль і брати на себе відповідальність, аби їх вирішити. Дякуємо всім, хто поділилися кров’ю, показавши своїм прикладом, що це не страшно, а разом з друзями — ще й весело», — коментує Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA, Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України» та співавторка Закону України «Про безпеку та якістьдонорської крові та компонентів крові».

Донорів пригощала мережа «Львівські круасани», а воду для донації надала компанія BonAqua.

Мобільний центр крові має п’ять ліжок для донорів та зручне місце для відпочинку до та після процедури. Є міні-лабораторія та локація для консультування з лікарем. На виїзді автобуса крові працює четверо кваліфікованих медиків, які супроводжують донорів упродовж усього процесу — від підготовки здачі крові до післяпроцедурного періоду. Для зберігання кровіпацієнтів є спеціальний холодильник.

Кожна донація рятує до трьох життів. Реєструйтеся на ДонорUA, аби стежити за анонсами наступних подій в особистому кабінеті, та здавайте кров зручно.

Проєкт “Твоя кров. Моє життя. Наша перемога” реалізується спільно у партнерстві Першого територіального медичного об’єднання Львова, ГО “Народна самооборона Львівщини”, ДонорUA та ГО “Ветеран Медіа”.

Коментарі

Позначки:кров, ЛНУ ім Франка